









48 286 ₴
46 957 ₴
Безкоштовна доставка НОВОЮ ПОШТОЮ по Україні
ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ


КОЛІР В НАЯВНОСТІ:
Помаранчевий
Синій
Жовтий
З документами.
097-559-27-27 - відділ продажів
099-412-09-10 - відділ продажів
| ОСНОВНІ ПАРАМЕТРИ | |
| Тип мотоцикла | Позашляховий (пітбайк) універсальний |
| Робочий об'єм двигуна, см3 | 125 |
| Максимальна швидкість, км/год | 80 |
| Кількість місць | Одномісний |
| Вантажопідйомність, кг | 100 |
| Об'єм паливного бака, л. | 4,3 |
| Номінальна витрата палива, л/100 км | 2,5 |
| Висота по сидінню водія, мм | 800 |
| Колісна база, мм | 1220 |
| Конструкційна маса, кг | 72 |
| *ЕРГОНОМІКА | |
| Приладова панель | Електронна. Включає в себе: спідометр / одометр, облік добового пробігу, тахометр, індикатор рівня палива, номер увімкненої передачі, дальнє світло, повороти, нейтраль |
| Передня оптика | Фара зі світлодіодною лампою |
| Задня оптика | Немає |
| Протиугінна сигналізація | Немає |
| Сидіння | Напівжорстке одномісне |
| Блокування повороту керма | Є |
| Блокування замка запалювання | Немає |
| Задній багажник | Немає |
| Кофр для мотошолома | Немає |
| Комплект інструменту (зип) | Стандартний |
| Захистна накладка на глушнику | Фарбована |
| Захист рук | Є |
| Дуги безпеки | Немає |
| Підніжки водія | Відкидні |
| Додатково | Захист рук |
| *ДВИГУН | |
| Модель двигуна | 1P54FMH |
| Номінальна потужність, кВт (к.с.) | 7 (9,5) |
| Тип двигуна | Одноциліндровий, чотиритактний, карбюраторний, із верхнім розташуванням клапанів |
| Тип палива | Бензин із октановим числом не нижче, ніж 92 |
| Тип охолодження | Повітряне |
| Діаметр циліндра, хід поршня, мм | 56 /57 |
| Максимальні оберти колінчастого валу, об/хв | 7500 |
| Кількість і розташування клапанів | Верхнє |
| Розташування розподільного вала | Немає |
| Балансувальний вал | Немає |
| Система подачі палива | Самоплив |
| Паливні фільтри | Змінний сітчастий (паперовий) на паливопроводі |
| Повітряний фільтр | Нульового опору |
| Масляний фільтр | Полімерна сітка |
| Об'єм картера двигуна і коробки передач, л | 0,8 |
| Тип моторного мастила | Напівсинтетична моторна олива класу SG, SF |
| Коробка передач | 4-ступінчаста / напівавтоматична |
| Зчеплення | Механічне, багатодискове, в масляній ванні |
| Тип стартера | Електростартер, кікстартер |
| Запалювання | Електронне, CDI |
| Привід заднього колеса | Ланцюгова передача 13/41 відкрита |
| Напруга бортової електромережі, В | 12 |
| АКБ тип, ємність, А*год | 12 В, 4 А·год |
| *ШАСІ | |
| Рама | Дуплексна, трубчастий каркас |
| Диск переднього колеса | Сталевий штампований на сталевих спицях |
| Диск заднього колеса | Сталевий штампований на сталевих спицях |
| Підвіска переднього колеса | Телескопічна вилка |
| Підвіска заднього колеса | Маятникова з моноамортизатором |
| Амортизатори передні | Масляні |
| Амортизатори задні | Пружинно-масляні |
| Тип переднього гальма | Дискове гідравлічний |
| Тип заднього гальма | Дискове гідравлічний |
| Гальмівна рідина | DOT 3, DOT 4 |
| Розмір шин: передня/задня | 60/100-14 / 80/100-12 |
| Тип протектора, передній/задній | Позашляховий високопрофільний |
| Габаритні розміри (ДхШхВ), мм | 1710x800x1167 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Spark |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мотоцикл |
| Клас мотоцикла | Кросовий |
| Клас | Новий |
| Об'єм двигуна | 125 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 4.3 л |
| Витрата палива | 2.4 |
| Колір | Різні кольори |
| Система запуску | Електростартер і механічний стартер |
| Система вприскування палива | Карбюратор |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Максимальна швидкість | 80 км/год |
| Вага | 72 кг |
| Охолодження двигуна | Повітряне |
| Потужність двигуна | 9.5 к. с. |
| Головна передача | Ланцюгова |
| Стан | Новий |
| Розташування циліндрів | Послідовне |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Сумісність з маркою | БАЗ |
| Сумісність з моделлю | 125P |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1710 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Висота | 1167 мм |