







28 883 ₴
27 554 ₴


Мотоцикл SP125C-1CF Дельта з USB портом, фара кругла, тримач для телефона, КОФР.
КОЛІР В НАЯВНОСТІ:
Чорний,
Червоний,
Сірий
Характеристики мотоцикла SP125C-1CF
| ОСНОВНІ ПАРАМЕТРИ | |
| Тип мотоцикла | Дорожній легкий |
| Робочий об'єм двигуна, см3 | 107 |
| Максимальна швидкість, км/год | 85 |
| Кількість місць | Двомісний |
| Вантажопідйомність, кг | 150 |
| Об'єм паливного бака, л. | 4,2 |
| Номінальна витрата палива, л/100 км | 2,1 |
| Висота по сидінню водія, мм | 780 |
| Колісна база, мм | 1190 |
| Конструкційна маса, кг | 82 |
| ДВИГУН | |
| Модель двигуна | 1P52FMI |
| Номінальна потужність, кВт (к.с.) | 5,2 (7,0) |
| Тип двигуна | Одноциліндровий, чотиритактний, карбюраторний, із верхнім розташуванням клапанів |
| Тип палива | Бензин з октановим числом не нижче 92 |
| Тип охолодження | Повітряне |
| Діаметр циліндра, хід поршня, мм | 54 |
| Максимальні оберти колінчастого валу, об/хв | 7500 |
| Кількість і розташування клапанів | 2, верхнє |
| Розташування розподільного вала | Верхнє |
| Балансувальний вал | Немає |
| Система подачі палива | Самоплив |
| Паливні фільтри | Змінний сітчастий (паперовий) на паливопроводі |
| Повітряний фільтр | Одноразовий паперовий |
| Масляний фільтр | Полімерна сітка |
| Об'єм картера двигуна і коробки передач, л | 0,5 |
| Тип моторного мастила | Напівсинтетична моторна олива класу SG, SF або вище для 4-тактних мотоциклетних двигунів |
| Коробка передач | Механічна 4-ступінчаста, кругова (схема -0-1-2-3-4-) |
| Зчеплення | Механічне, багатодискове, в масляній ванні |
| Тип стартера | Електростартер, кікстартер |
| Запалювання | Електронне, CDI |
| Привід заднього колеса | Ланцюгова передача 14/40 у захисному кожусі |
| Напруга бортової електромережі, В | 12 |
| Генератор, (напруга, В) / (потужність, Вт) | 14/85 |
| АКБ тип, ємність, А*год | Кислотно-свинцева, 7 |
| ШАСІ | |
| Рама | Хребтова |
| Диск переднього колеса | Легкосплавний литий 5-спицевий |
| Диск заднього колеса | Легкосплавний литий 5-спицевий |
| Підвіска переднього колеса | Телескопічна вилка |
| Підвіска заднього колеса | Маятникова з двома амортизаторами |
| Амортизатори передні | Масляні |
| Амортизатори задні | Пружинно-масляні |
| Тип переднього гальма | Барабанне механічне |
| Тип заднього гальма | Барабанне механічне |
| Гальмівна рідина | Немає |
| Розмір шин: передня/задня | 2,50−17 / 2,75−17 |
| Тип протектора, передній/задній | Дорожній універсальний асфальт/ґрунт |
| Габаритні розміри (ДхШхВ), мм | 1920х760х1070 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | БАЗ |
| Модель | Delta |
| Сумісність з моделлю | Delta |
| Виробник | Spark |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мопед |
| Клас мотоцикла | Класик |
| Клас | Новий |
| Об'єм двигуна | 107 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 4.2 л |
| Витрата палива | 2.1 |
| Колір | Червоний |
| Система запуску | Електростартер і механічний стартер |
| Система вприскування палива | Карбюратор |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Максимальна швидкість | 85 км/год |
| Вага | 82 кг |
| Охолодження двигуна | Повітряне |
| Потужність двигуна | 7 к. с. |
| Головна передача | Ланцюгова |
| Стан | Новий |
| Розташування циліндрів | Послідовне |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1920 мм |
| Ширина | 760 мм |
| Висота | 1070 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Spark |
| Обсяг бака | 4.2 |
| Середня витрата палива | 2.1 / 100 км |
| Колесо заднє | 2.75-17 |
| Колесо переднє | 2.5-17 |
| Габаритні розміри (ДхШхВ) | 1920х760х1070 |
| Вантажопідйомність | 150 |
| Коробка передач | 4-ступенева, кругова (схема -0-1-2-3-4-) |